Az internet csodálatos hely. Olyan, mint egy sík mező, kis bukkanókkal, kikopott füves placcokkal, ahogy a mókás kis rágcsálók futkároznak keresztül-kasul. És ha veszélyt szimatolnak,
Szerző: simonmara
Már korán reggel talpon voltam. A kakasok elbújhatnak mögöttem. Rám váró feladataim végtelen számban kígyóznak lelki szemeim előtt. Viszont a ma reggel különlegesen szép. Talán,
Ha sétáltatod a kutyákat, nem egyszerűbb, ha futsz? Akkor letudod a napi futás adagodat is! Ha főzöl a konyhában, nem jobb, ha közben dúdolsz? A
Ebből a blogból megtudhatjátok, MIÉRT IS ESZKÖZE AZ ÉRZÉKEK FELSZABADULÁSÁNAK A TÁNC…
Utazni jó. Várni valakire, akit szeretünk jó. De hiába várni valakire, az sz…r ügy! Tegnap (2015.02.24.) megérkezett egy szem fiam. Kislattyogtam a Liszt Ferenc reptérre,
Ez a blog egy befejezetlen szimfónia, hiszen az életben annyiszor megtörténik, hogy elvarratlan szálakban bukdácsolunk. Így az én blogommal sem jártatok különben.
Ez a blog még a blogírás őskorszakából való. A lelkesedésem óriási volt, de azóta átváltottam egy másik blog rendszerbe. Sokat profitáltam a „őskorszakomból”. Ebből csak az következik, hogy az erőfeszítések sosem hiábavalók!
Végy 2 db tojást – lehetőleg ne legyenek zápok! -, 25 deka lisztet, annyi tejet, amitől nem pisi sűrűségű lesz a tészta… Mi van? Ja!
Mivel többen is kérdezték, mi van a Simonék félrebeszélnek sorozattal, elgondolkodtam. Tényleg, mi van velünk? Mert a Simonékkal mindig történik valami. Nem szeretem, ha motoznak
Amikor elolvasom valamelyik egy évvel ezelőtti írásomat, elképedek, hogy mi minden jut eszembe. A végére jutva blogomnak, kezet fogok magammal.
